1pano 13102019

Privát KAMILKA, otvorí sa webová stránka zariadenia.Privát Kamilka sa nachádza na začiatku obce Závažnej Poruby, Hlavná ulica č. 43 ...


Privát Kamilka sa nachádza na začiatku Závažnej Poruby, v blízkosti potoka. So svojou rozľahlou svahovitou záhradou je prakticky neprehliadnuteľný. Poloha pri hlavnej ceste zabezpečuje ľahkú dostupnosť pre každého.

Príjemne budete prekvapení ľahkým prístupom k horám i k centru Liptovského Mikuláša. Veľká záhrada s ohniskom, štýlovým a praktickým vybavením zvýši váš pocit pohody. Personál s dlhoročnými poznatkami v turistike v okolí Liptova, Nízkych a Vysokých Tatier je ochotný vám poradiť ako a kde môžete spoznávať krásy okolitého kraja.

Privát má 5-izieb (16 pevných lôžok + 2 prístelky). Každá izba má samostatnú kúpeľňu. Hostia majú k dispozícii kompletne vybavený kuchynský kút a spoločenskú miestnosť.

Webová stránka:

www.privatkamilka.sk

Kde nás nájdete: viac ...

 

GPS súradnice:

49° 3' 37.36"N 19° 39' 0.27"E

Kontakt:

Privát KAMILKA

Hlavná 43

032 02 Závažná Poruba

Slovenská republika

Mobil:

+421 907 821 037

+421 915 032 465

+421 915 501 531

Tel/Fax:

+421 44 554 47 182

E-mail:

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

©webmaster

 

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________