1pano 13102019

zivka lzivka zPenzión Zivka

sa nachádza tesne nad obcou Závažná Poruba, je penzión rodinného typu vhodný pre rodiny s deťmi, ale aj pre firemnú klientelu.

Pre penzión je charakteristický slogan „Odtiaľto je všade blízko", pretože v blízkom okolí nájdete množstvo atrakcií ako príjemne stráviť dovolenku na Liptove.

Všetko ostatné sa dozviete na našej internetovej stránke www.zivka.sk.

Penzión má 17 izieb, kde sa nachádza 41 pevných lôžok a 29 prístelok. Každá izba má samostatnú kúpeľňu (sprchový kút), WC, televízor, rádio a wifi pripojenie.

Ubytovanie ponúkame už od 16 € osoba/noc.

Celoročná prevádzka.

Webová stránka:

www.zivka.sk

Kde nás nájdete: viac ...

GPS súradnice:

N49°02,928' E19°38,652'

Kontakt:

Penzión Zivka

Hlavná ulica (konečná bus spoja)

032 02 Závažná Poruba

Slovenská republika

Telefón:

+421 917 277 777

E-mail:

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

©2019

 

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________