1pano 13102019

Chalupa Záhradný domček je situovaná v srdci Liptova v malebnej obci Závažná Poruba, ulica Nová 295 ...


... v krásnej prírode Nízkych Tatier pod vrchom Poludnica. V blízkosti ubytovania sa nachádza lyžiarske stredisko Opalisko, ktoré ponúka svojim návštevníkom 5 pravidelne udržiavaných zjazdoviek, 4 vleky a osvetlený bežecký areál s dĺžkou až 30 km bežeckých tratí. Ďaleko od nás to nie je ani za výbornou lyžovačkou  na Chopok, či do známych aquaparkov Tatralandia, Bešeňová a Liptovský Ján.

Hosťom ponúkame komfortné ubytovanie s celkovou kapacitou 8 lôžok. Chalupa disponuje dvomi útulnými trojlôžkovými izbami a možnosťou dvoch prísteliek. Súčasťou každej izby je balkón s krásnym výhľadom do okolia. Hostia majú k dispozícii spoločenskú miestnosť s televízorom, satelitom a veľkú kompletne zariadenú kuchyňu s jedálenským posedením a krbom. Samozrejmosťou objektu je kúpeľňa s rohovou vaňou a dve toalety.

Pri chalupe nechýba vonkajšie posedenie so záhradnou hojdačkou a možnosťou grilovania. Parkovať je možné v garáži objektu, môžete využiť aj parkovací priestor pred chalupou.

Kapacita ubytovania: min - 2,  max - 9 (2x3, +2)

       

Ceny:

su individualne dohodou

Kde nás nájdete: Piatka Radoslav, ul, Nová 295, 03202 Závažná Poruba: viac ...

Mobil:

+421 918 176 753 

+421 908 844 154

E-mail:

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

©webmaster2014

 

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________