1pano 13102019

Apartmány TATRY, otvorí sa webová stránka zariadenia.Apartmány TATRY sa nachádzajú v hornej časti obce Závažná Poruba ...


Apartmány TATRY sa nachádzajú v hornej časti obce Závažná Poruba.

Ubytovanie je v 2 apartmánoch. Apartmán na prízemí má bezbariérový vstup z terasy, výhľad na Tatranskú panorámu z každého okna. Apartmán v podkroví, má balkón a výhľad na panorámu Západných a Nízkych Tatier. Každý apartmán má 2 izby s kúpeľňami, so sprchovými kútmi, WC, spoločenskú miestnosť s krbom, TV a jedálenský kút s vybavenou kuchyňou. V každej izbe sú 4 lôžka. K dispozícii je terasa s posedením a prenosným grilom a parkovisko. Kúrenie objektu je zabezpečené podlahovým vykurovaním.

Celoročná prevádzka. Viac ...

Webová stránka:

http://www.ubytovanie-tatry.net ,

http://www.ubytovanieslovensko.net

 

Kde nás nájdete: mapa ...

Kontakt:

Apartmány Tatry

Juraj Mikuláš

Hlavná 244

032 02 Závažná Poruba

Slovenská republika

Telefón:

+421 44 554 72 57

Fax:

+421 44 554 72 57

E-mail:

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

©webmaster

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________