1pano 13102019

Apartmánový dům Pěkná Vyhlídka.Apartmánový dům Pěkná Vyhlídka sa nachádza v dolnej časti obce Závažná Poruba ...


Apartmánový dům Pěkná Vyhlídka sa nachádza v dolnej časti obce Závažná Poruba, v Liptovskej kotline pod vrchom Poludnica (1548,7 m). Okná na východ poskytujú jedinečný pohľad na Západné Tatry, na Žiarsku dolinu obklopenú pohorím. Pohľadom na Vysoké Tatry, nikdy nezabudnete na dominantu z nášho uhlu pohľadu - vrch Kriváň (2495 m).

Ubytovanie je v apartmánoch a v izbách s kúpeľňou. Hostia majú k dispozícii veľkú spoločenskú miestnosť s krbom a terasu s grilom. Celková kapacita domu je 22 postelí. V rámci ubytovania majú hostia možnosť čerpať zľavy až 30 % na skipasy v strediskách Opalisko a Jasná, na vstupy do aquaparkov Bešeňová a Tatralandia.

Celoročná prevádzka. Viac ...

Webová stránka:

www.ubytovanivtatrach.cz

Kde nás nájdete: mapa ...

 

GPS súradnice:

49° 3' 37.36''N 19° 39' 0.27''E

Kontakt:

Apartmanový dům Pěkná Vyhlídka

Květuše Srbková

ul. Nová 282

032 02 Závažná Poruba,

Slovenská republika

Telefón:

+421 905 741 203

E-mail:

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

©webmaster

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________