1pano 13102019

PN číslo 76/2013. (odkaz sa otvorí v novom okne)Vyšlo nové číslo Porubských novín 79/2014, distribúcia do domácností v piatok 20. júna 2014. (podľa počasia). V elektronickej podobe na našej webovej stránke.

  Viac celé vydanie...(.pdf - 3,4 Mb-)

Ďalšie informácie v MENU SÚČASTÍ - PORUBSKÉ NOVINY

 V najnovšom vydaní nájdete:

  • obecné spravodajstvo
  • správy zo samosprávy
  • cirkevnú rubriku
  • školské zrkadielko, okienko MŠ, zrkadielko ZŠ,
  • rozhovor s trénerom majsterky sveta. Narodil sa a vyrastal v Závažnej Porube.
  • reportáž o paralympijských hrách v Soči, kde sme mali navádzača
  • cestopis známeho cestovateľa a publicistu o Veľkonočných ostrovoch
  • rozhovor s 92 ročným Imrichom Pavlíkom, klientom DSSaZpS
  • mnoho obecných aktualít a zaujímavostí zo športu a kultúry.
  • nájdete aj krížovku a fotogalériu.

Už teraz sa tešíme na komentáre čitateľov, pripomienky, odporúčania a témy pre budúce vydanie, ktoré vydáme koncom septembra 2014.  Dušan Migaľa, šéfredaktor

©webmaster 2014

Menu súčastí

Porubské noviny

Vydávanie obecných novín v obci Závažná Poruba má svoju históriu. Prvé rukou písané obecné noviny začali vydávať: Miroslav Niňaj, Dušan Kováč, Ladislav Kováč a ďalší. Mali názov "Mladosť". Ročníky 1945 – 1946 sú uložené v obecnom archíve. V roku 1961 to boli "Novosti spod Poludnice", ktoré revidoval  Ján Vadovický. V roku 1995 sa myšlienky vydávať "Porubské noviny" ujali študenti obce, ale pre študijné povinnosti ich aktivita zanikla, a tak sa redakcie ujali Dr. Dušan Migaľa a Jaroslav Jurečka.

Cieľom súčasných Porubských novín je informovať a  dokumentovať verejný, spoločenský, kultúrny, cirkevný i  športový život v obci Závažná Poruba.

Vydavateľstvo: Obec Závažná Poruba
Šéfredaktor: Dr. Dušan Migaľa
Redakčná rada: Ing. Pavel Beťko, Ing. Vladimír Broska, Anna Mikulášová. Dr. Vlasta Šiarniková.
Fotografie: Dr. Dušan Migaľa
Ilustrácie: Dr. Vlasta Šiarniková
Tlač: Print Master, Liptovský Mikuláš.

Vychádzajú každé tri mesiace.
EV 3922/09

E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
http://www.zavaznaporuba.sk

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________