05Na sneme Slovenskej národnej strany, ktorý sa konal v sobotu 16. 11. 2019 vo veľkej zasadačke Mestského úradu v Liptovskom Mikuláši zaspievala Ženská spevácka skupina Závažnej Poruby v sprievode klavíra Simony Petričkovej tri piesne:

- Liptov môj milený,

- Ty naše Slovensko

- a Pieseň o domovine.

Poslanec NR SR Anton Hrnko sa speváčkam prihovoril: "Bolo to krásne, utešené, radostné, aj bohumilé... Vaše piesne zazneli Slovensku o Slovensku. Veď na Slovensku sa vždy a pri každej udalosti spievalo. Nech sa vám darí a spievajte srdcom tak, ako dnes!"

Fotogaléria:

Text i foto:-dm-, spracoval: -webm- ©2019

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________