05Na dobrom távniku za ideálneho počasia sa hral v Porube veľmi dobrý futbal s niekoľkými šancami na oboch stranách. Ako prvý pohrozili hostia, domáci brankár Kačalka bol na svojom mieste. Potom Papaj ideálne uvoľnil Friana, ktorý zoči voči brankárovi neuspel. Hosťujúci brankár zázračne vyrazil aj tečovanú loptu domácich.

Na začiatku druhého polčasu rozhodca odpískal sporú jedenástku a hostia strelili víťazný gól. O chvíľu bol vylúčený domáci Repček ,čo vyvolalo nevôľu domácich fanúšikov. Domáci aj o desiatich bojovali až do konca. Po pokutovom kope volali zákroky na Kutlíka a Papaja. V závere výborný brankár hostí vyrazil gólové strely Mahúta a Golisa.

Výsledok je pre domácich veľmi krutý.

Cez prestávku predseda futbalu Peter Iľanovský a starosta obce Pavel Beťko zablahoželali pokladníčke vernej fanúšičke a vedúcej predajne potravín Sveťke Obrcianovej k životnému jubileu.

Fotogaléria:

Text: -Pavel Beťko-, foto:-dm-, spracoval: -webm- ©2019

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________