05Aj keď v stredu 16. októbra 2019 už ukázala jeseň svoju sychravú tvár, nijako neodradila naše deti, aby neprišli na zaužívanú októbrovú šarkaniádu, ktorú pripravili rodičia malej i veľkej školy.

Pofukoval priaznivý vietor a tak sa šarkany znášali vysoko pod nebom. Obloha hmýrila pestrosťou doma vyrobených i v obchode kúpených šarkanov. Najdôležitejšie je, že na Diele pod Poludnicou sa rovnako tešili a mali radosť malí i veľkí, lebo šarkany lietali, lietali a veľmi vysoko. Okrem vetra do vlasov a nefalšovanej radosti sa tu konalo milé stretnutie rodičov s deťmi v otvorenej prírode so všetkým, čo k jeseni patrí.

Fotogaléria:

Text i foto:-dm-, spracoval: -webm- ©2019

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________