06Divadlo 3GD zorganizovalo v telocvični obce Závažná Poruba dňa 5.10.2019 akciu s názvom Tajomstvá slovenských hradov.

Aj napriek nižšej návštevnosti, každý kto prišiel sa nielen dozvedel pár povestí z našich hradov, ale sa aj zabavil pri plnení rôznych úloh, ktoré bolo potrebné zvládnuť na získanie indície.

Indície následne ukrývali heslo, ktoré bolo potrebné odhaliť na získanie pokladu.

Všetkým účastníkom sa podarilo k pokladu dostať, čo nás veľmi teší.

 

Fotogaléria:

Text: -Jakub Mlynček-, foto: -Emka Piatková-, spracoval: -webm- ©2019

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________