06V roku 2018 sa v Závažnej Porube narodilo 11 detí. Pri sviatku detí (31. mája 2019) prijal v obradnej miestnosti starosta Pavel Beťko šťastných rodičov a ich ratolesti.

K prítomným sa prihovoril: "Milí rodičia, stretli sme sa, aby sme spoločne precítili veľkú radosť a slávnostne privítali nových občanov našej obce. Čaká vás veľa potešenia, starostí, ale i zodpovednosti. Želáme si, aby ste svojim deťom dávali rodičovskú lásku a starostlivosť, aby vaše deti mali šťastný domov, cítili sa bezpečne a získali silnú citovú motiváciu, z ktorej budú čerpať po celý život."

Rodičia sa podpísali do pamätnej knihy, prevzali si finančný dar a mamičky pekný kvietok.

Slávnosť obohatili svojim vystúpením žiaci ZŠ MR a Ženská spevácka skupina, ktorú na klavíri sprevádzala Simona Petríčková.

Fotogaléria:

Text i foto: -dm-, spracoval: -webm- ©2019

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________