09Športový areál Mateja Staroňa sa zaplnil v nedeľu malými i veľkými športovcami, keď Športový klub Závažná Poruba v spolupráci s Rodičovským združením MŠ a ZŠ Milana Rúfusa zorganizoval Porubskú olympiádu.

Tohtoročný 10. ročník zaznamenal vysokú účasť pretekárov. 93 detí, ale aj dospelých si zmeralo sily v rôznych športových disciplínach. Zdravá rivalita nielen medzi deťmi, ale aj dospelými, dobrá nálada, podpora divákov, ale aj spoločné súťaženie rodičov s najmladšími účastníkmi sa podpísalo k vydarenému priebehu tohto podujatia.

Len najlepší mohli stáť na stupňoch víťazov, ale všetci zúčastnení boli odmenení malou pozornosťou aj vďaka sponzorom: Oblastnej organizácii cestovného ruchu Liptov, pani Líškovej, p. Poliakovej, firme JURsport, pánovi I. Bukasovi. Touto cestou im ďakujem a taktiež všetkým, ktorí ochotne prišli pomôcť pri organizácii.

Fotogaléria:

Text: Iveta Beťková, foto: -dm-, spracoval: -webm- ©2019

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________