Už 25 rokov sprevádzajú Porubänov, ale i ľudí z regiónu i ostatných častí Slovenska Porubské noviny.

Pri tejto príležitosti, spolu s nimi môžete zaspomínať ako sa naša obec postupne menila, čo v pozitívnom zmysle ovplyvnilo život vás obyvateľov, čo sa udialo,... Toto a ešte viac sa dozviete 22.11.2019 o 17:00h v Kultúrnom dome v Závažnej Porube na oslave 25. výročia PORUBSKÝCH NOVÍN a ich 100. vydania.  Súčasťou je bohatý kultúrny program. Všetci ste srdečne vítaní.

25 pn pozvanka

Text i plagát: -Lucia Bačíková-,©2019-webm-

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________