05Na mieste, kde odpočívajú naši zosnulí sa stretli v piatok 1. novembra 2019 ku kresťanskej nábožnosti evanjelici i katolíci.

Viedli sa Božím slovom a prosili, aby Duch Svätý mal nadvládu nad nami.

Modlili sa za zosnulých, ktorí už medzi nami nie sú, no v našich mysliach a srdciach stále žijú. Spoločne hľadali to, čo kresťanov spája. Aby sme boli bratia nielen podľa mena, ale žili ako družná rodina a konali dobro v nádeji Božieho posvätenia.

V modlitbe za živých hľadali útechu a silu.

Po modlitbe Pánovej prítomní prijali požehnanie, podali si ruky a v pokoji sa rozišli.

 

Fotogaléria:

Text i foto:-dm-, spracoval: -webm- ©2019

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________