04V uplynulých dňoch nás navštívili naši priatelia z Opavska z obce Kobeřice. Družobné stretnutia v oblasti športu a charitatívnej činnosti trvajú už cez 25 rokov.

Popri stálych priateľoch obohatili návštevu aj zástupcovia združenia Rozsocháč , ktorí navštívili našu obec prvýkrát. Počas trojdňovej návštevy absolvovali príjemnú prechádzku na Žiarsku chatu, navštívili Liptovskú Maru a plavbu loďou po nej a vrcholom bol výlet lanovkami na Lomnický Štít, kde za pekného počasia sa pokochali majestátnymi štítmi Vysokých Tatier. V priateľskej atmosfére si zašportovali a posedeli pri výbornom guláši, ktorý navarili Janko Polóny a Duško Hladký.

Stretnutia sa zúčastnil starosta našej obce Pavel Beťko a aj jeho predchodcovia Pavel Baráni a Jaroslav Jurečka.

Lúčili sme sa s prianím dobrého zdravia a predsavzatím ďalšej spolupráce a výmeny skúseností nie len na športovom poli.

Fotogaléria:

Text: -Vladimír Mlynček-, foto: -Jaroslav Porcal- spracoval: -webm- ©2019

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________