07Deti z Materskej školy v Závažnej Porube sa stretli v stredu 16. októbra 2019 so starými rodičmi i rodičmi pri príležitosti Mesiaca úcty k starším.

Čarovná atmosféra stretnutia naplnila kultúrny dom programom, ktorý s deťmi pripravili učiteľky MŠ. Bol to obraz detskej miloty a úprimnosti. Súčasťou vydareného podujatia, sa stala aj ochutnávka všelijakých dobrôt, čo prítomným ponúkli učiteľky i staré mamy. Spokojnosť starých rodičov najlepšie vyjadril úsmev na ich tvárach.

A čo je ešte pozoruhodné? V tento slávnostný deň sa stretli na jednom mieste tri generácie. Bolo to príjemné obohatenie pre všetkých, čo merali cestu do vynoveného kultúrneho domu.

Materskej škole právom patria slová chvály a poďakovania.

Fotogaléria:

Text i foto:-dm-, spracoval: -webm- ©2019

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________