Cesta 3. triedy vedúca z Okoličného do Závažnej Poruby je v správe Žilinského samosprávneho kraja. Správca cesty pristúpil v júli k vyspraveniu povrchu tejto vozovky tryskovou metódou.

Výtlky sú odstránené, no hodno pripomenúť, že v uvedenom úseku je povolená najvyššia rýchlosť 50 km/hod. Stáva sa, že vodiči predbiehajú vozidlá dodržujúce stanovenú rýchlosť, čím porušujú pravidlá cestnej premávky. Preto sa nečudujme, že na tejto ceste je policajný radar častým hosťom.

Text i foto: -dm-, spracoval: -webm- ©2019

0201

 

 

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________