05Už po piaty raz zastavila Malokarpatská vínna cesta v záhrade Domu Milana Rúfusa. Stalo sa tak v piatok 12. júla 2019.

Bolo to radostné stretnutie umocnené perfektnou atmosférou, piesňou a rozhovormi nad pohárom dobrého vína.

Hostí privítal starosta Pavel Beťko. Vyjadril radosť, že po roku prichádza so vzácnymi hosťami dobré víno do Domu Milana Rúfusa.

Predsedníčka OZ MVC Anna Píchova uviedla: "Na výnimočnom mieste Slovenska opäť ponúkame výnimočné vína z Malých Karpát."

Potom lektorka DMR Danka Kuľhavá prítomných s potešením pozvala k návšteve rodičovského domu Majstra slova.

Folklórna skupina Poludnica zas ponúkla porubské piesne a tance. Ako hosť sa predstavila aj country skupina Arion. Vydarenú akciu pripravili: Občianske združenie Malokarpatská vínna cesta, OZ Naveky závažná a Obec Závažná Poruba.

Veľké vína Malých Karpát potešili účastníkov tejto neobyčajne zaujímavej a atraktívnej aktivity a stala sa inšpiráciou pre konzumáciu kvalitných slovenských vín a poznávanie života a diela básnika. Viac: www.mvc.sk

Fotogaléria:

Text: -dm-, foto: -Katarína Devečková, Ondrej Dvoran- spracoval: -webm- ©2019

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________