05Aktivitou rodičov sa uskutočnil v utorok 29. októbra 2019 večerný lampiónový sprievod. Odštartoval na vyšnom konci a smeroval na futbalový štadión.

Počasie prialo, do kroku vyhrával obecný rozhlas, autá na Hlavnej zastavovali. Svetlonosy z tekvice a strašné strašidlá strašili, no nikto sa nebál. Práve naopak. Sprievod sa stal radostným stretnutím detí a rodičov v čase, keď sa dni krátia, noci dĺžia a hlásia sa prvé mrazíky. Večerná prechádzka čerstvým vzduchom sa zmenila na posolstvo dobra, vzájomnej pomoci a spolupatričnosti malých i veľkých.

Fotogaléria:

Text i foto:-dm-, spracoval: -webm- ©2019

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________