05Tento rok nebol úrodný pre jablká. Pestovateľ a ovocinár Ján Broska sa však tešil bohatej úrode jabĺk a duly zaštepenej do lohyne.

Výsledky svojej práce prezentoval v piatok 25. októbra 2019 mini výstavou ovocia vo svojej záhrade. Každý druh označil popisom a návštevníkom podával odborný výklad.

Hoci vystavované ovocie neladilo oku ako kúpené v supermarkete, rozvoniavalo do ďaleka.

Pestovateľ uviedol: "Ovocie bolo vypestované bez akejkoľvek chémie. Je zdravé a chutné. Urodilo sa doma a doma by sa malo aj konzumovať."

Fotogaléria:

Text i foto:-dm-, spracoval: -webm- ©2019

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________