06Centrom sociálnych služieb ANIMA, ktoré sídli na Podbrezinách, sme boli vo štvrtok 6.6.2019 pozvaní (DSS a ZpS v Závažnej Porube) na športové podujatie pre seniorov "HRAJ A NEHNEVAJ SA!".

Podujatie organizovali na futbalovom ihrisku v Závažnej Porube. Zúčastnilo sa ho 24 družstiev seniorov z rôznych zariadení celého Žilinského samosprávneho kraja.

Podujatie otvorili: Ing. Peter Huťan riaditeľ CSS ANIMA a podpredseda ŽSK Bc. Igor Janckulík. Vysvetlili účastníkom pravidlá hry a súboje medzi družstvami sa začali.

Súboje sa odohrávali v priestoroch telocvične na veľkých hracích plochách. Počas celého dňa pripravili organizátori sprievodné akcie, ktoré súboje seniorov sprevádzali. Pripravené bolo aj občerstvenie a guláš na ktorom si všetci pochutili.

Naše zariadenie reprezentovali štyria seniori, ktorých rozdelili do dvoch tímov. Hra ich veľmi bavila a chuť vyhrať bola veľká. Po pár víťazstvách sa naša túžba vyhrať znásobovala. Šťastena stála pri nás až do finálového súboja, ktorý sme nakoniec vyhrali a do DSS a ZpS v Závažnej Porube sme priniesli víťazný pohár a medaile.

Víťazstvo sme oslávili a už teraz sa tešíme na ďalší ročník hry "HRAJ A NEHNEVAJ SA!".

Fotogaléria:

Text i foto: -Petra Mišíková-, spracoval: -webm- ©2019

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________