06Dejiskom Okresného kola súťaže dobrovoľných hasičských zborov sa v nedeľu 9. júna 2019 stal futbalový štadión v Závažnej Porube.

Prítomných pozdravili: štátny tajomník MINV Rudolf Urbanovič, prednostka OÚ Lenka Mitrengová, riaditeľka HaZZ Eva Krajčiová, veliteľ DHZ v LM Peter Huťka. Starosta Pavel Beťko privítal súťažiacich i hostí, všetkým zaželal pohodu a v preteku veľa úspechov.

Organizáciu vzorne zvládol tajomník DHZ Patrik Ferianc.

Dvadsaťosem tímov súťažilo v štafete na 8 × 50 metrov, nasledoval požiarny útok a potom pretekali jednotlivci. Naši dobrovoľní hasiči nesúťažili vzhľadom na to, že sa spolupodieľali na organizácii tohto krásneho podujatia.

Pred začiatkom súťaže prijal gratuláciu k nedávnemu jubileu okrskový veliteľ Ján Hološ.

Víťazmi sa stal DHZ Trstené na druhom mieste skončil DHZ Partizánska Ľupča a tretí skončil DHZ Jalovec.

Fotogaléria:

Text i foto: -dm-, spracoval: -webm- ©2019

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________