04Pohybom za zdravím bolo hlavným mottom Festivalu gymnastiky a tanca, ktorý sa konal 19.10.2019.

V Košiciach s medzinárodnou účasťou 200 účinkujúcich sa predstavilo v pohybovo pestrých choreografiách. Naše gymnastky z ŠK Závažná Poruba sa prezentovali skladbou Mačací sen. Súhra starších aj mladších dievčat v prvkoch acrojogy, gymnastiky potešila oko diváka. Šport nežije len výsledkami, ale aj záujmom a radosťou z pohybu. Čo sa potvrdilo aj na tomto festivale. Všetci si odnášali zlaté medaily.

Fotogaléria:

Text i foto: -Ivata Beťková-, spracoval: -webm- ©2019

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________