V zmysle Zákona NR SR o obecnom zriadení č. 369/1990 Zb. sa uskutočnilo dňa 23. novembra 2018 ustanovujúce zasadnutie Obecného zastupiteľstva v Závažnej Porube.

avizoOrgány obce Závažná Poruba pre volebné obdobie 2018 - 2022.

Zasadnutie sa začalo spevom štátnej hymny. Písaním zápisnice bola poverená Ing. Andrea Uličná. Potom predseda volebnej komisie Ing. Vladimír Bróska oboznámil prítomných s výsledkami volieb v obci. Starosta a poslanci zložili predpísaný sľub a prevzali osvedčenie o zvolení do orgánov miestnej samosprávy. Starosta Ing. Pavel Beťko vymenoval za zástupcu starostu Dr. Dušana Migaľu. Potom poslanci schválili plat starostu.

Slávnostného zasadnutia sa zúčastnilo 15 občanov. Pracovné rokovanie sa bude konať 14. decembra 2018 o 17:00 h.

Fotogaléria: (04)

Text i foto:-Dušan Migaľa, Vladimír Bróska-, spracoval: -webm- ©2018

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________