V Základnej škole Milana Rúfusa zavládla vo štvrtok 20.12.2018 vianočná atmosféra, počas ktorej si žiaci poobede v ŠKD vyrábali krásne výrobky na tvorivých dielňach.

08Výroba vianočnej hviezdy.

Pochutnávali si tiež na výbornom punči a počúvali vianočné koledy. Pridali sa aj niektorí rodičia, a preto ďakujeme všetkým za príjemný čas spoločne strávený v pokoji a radosti.

Prajeme Vám šťastné a veselé Vianoce!

Fotogaléria: (08)

Text: -Katarína Kružliaková, foto: -Simona Marcinčinová-, spracoval: -webm- ©2018

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________