Scénické pásmo zostavené z kolied, tancovania a scénok potešilo v nedeľu 16. decembra 2018 rovnako malých ako veľkých. Divadelná sála sa zaplnila do posledného miesta.

avizoDivadelná sála sa zaplnila do posledného miesta.

Každý čo prišiel, odchádzal očarený vystúpením detí z MŠ i ZŠ MR. Vianočný koncert svojou dramaturgiou oslovil celé rodiny a stal sa tradičnou súčasťou adventných dní. Bol to darček od detí dospelým. Rodičia zas pripravili vianočné trhy. Ponúkli vianočný punč a darčeky pod stromček, ktoré vyhotovili detské ruky.

Starosta Pavel Beťko poďakoval účinkujúcim i učiteľkám, čo program zostavili, nacvičili a uviedli. Všetkým zaželal radostné prežitie Vianoc a veľa zdravia v roku 2019.

Program ukončila pieseň: "V jasličkách na slame, leží to dieťatko, na ktoré čakáme..."

Fotogaléria: (12)

Text i foto: -dm-, spracoval: -webm- ©2018

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________