Štvrtá adventná nedeľa roku 2017 bola osobitá tým, že sa stala aj dňom Štedrého večera. Dopoludnia sa konali služby Božie.

Pán farár Vladimír Pavlík sa ku kresťanskému spoločenstvu prihovoril slovami: "Stretávame sa v čase, keď Ježiš už stojí pred dverami, klope na naše srdcia a my ho čakáme ako nášho Spasiteľa... Práve v dieťati menom Ježiš sa prejavila Božia lásky a s ním viera, pokoj, odpustenie hriechov a večný život."

Služby Božie obohatili mladí hudobníci koledami. Potom početná skupina konfirmandov a mladých ľudí priblížila biblický príbeh o narodení Ježiška. V scénickom obrázku vystupovala Svätá rodina, anjeli, pastieri a nebeské rytierstvo. Na záver spevokol Fidelitas zaspieval štyri piesne.

Fotogaléria: (06)

Text i foto: -dm-, spracoval: -webm- ©2017

 

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________