Lekári, zdravotné sestry, pacienti, športovci, Horská záchranná služba, rodina, rodáci, priatelia a známi vyprevadili v Dome smútku 8. novembra 2017 do večnosti MUDr. Pavla Petríčka.

S rodinou žil a býval na Športovej ulici v Závažnej Porube. Zosnulý dlhé roky pôsobil ako športový lekár, ortopéd, primár ortopedického oddelenia v Liptovskom Mikuláši. Pôsobil aj ako lekár reprezentačného družstva SR vo vodnom slalome. V jeho lekárskej starostlivosti dosiahol Michal Martikán na OH v Atlante 1996 prvú zlatú olympijskú medailu pre Slovensko. Ako záchranár HS ochraňoval to najcennejšie čo človek má: zdravie a život. Pracoval aj ako športový lekár ŠK Závažná Poruba.

V nádeji na večný život sa pohrebná rozlúčka konala podľa zvyklostí Evanjelickej cirkvi (ECAV).

Početné pohrebné zhromaždenie prejavilo zosnulému úctu a vyjadrilo vďaku za všetko dobro, čo vykonal pre zdravie ľudí a úspechy športovcov. Česť jeho statočnému životu!

Fotogaléria: (06)

Text i foto: -dm-, spracoval: -webm- ©2017

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________