Pred Vianocami rozvoniavajú medovníčky, ľudia zapaľujú  svetielka a konajú sa vianočné koncerty, kde sa stretávajú ľudia dobrej vôle.

V tejto dobe (17. decembra 2017) sa pôsobivým vystúpením v priestoroch kultúrneho domu predstavili deti z MŠ i žiaci zo ZŠ. Najmenší sa na javisku do chuti vyšantili, zaspievali, zatancovali. Žiaci zo základnej školy si zas pripravili vianočné televízne spravodajstvo. Schopní moderátori navodili atmosféru Vianoc. Potom školská televízia uviedla divadelnú rozprávku O dvanástich mesiačikoch. V hre účinkovali všetci žiaci. A sála bola obsadená do posledného miesta. Dokonca niektorým rodičom sa stoličky neušli. Ale aj tak. Kto prišiel nebanoval.

Bol to zážitok naplnený láskou a radosťou. Malým umelcom a všetkým, čo pripravili adventný koncert v Závažnej Porube poďakoval starosta Pavel Beťko.

Fotogaléria: (06)

Text i foto: -dm-, spracoval: -webm- ©2017

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________