Aj u nás v Domove dôchodcov cítiť, že prichádzajú najkrajšie sviatky v roku, Vianoce. Každý týždeň tvoria klienti milé darčeky pre svojich najbližších. Dnes sme vyrábali vianočné pohľadnice, ktoré odošleme ich rodinám.

Trošku sme sa potrápili vystrihovaním, lepením ale s výsledkom boli všetci veľmi spokojní. Každý dopísal vlastnoručne na pohľadnicu venovanie a s myšlienkou, že potešia tých, ktorým sú určené ich odovzdali pani poštárke.

Fotogaléria: (08)

Text i foto: -Petra Mišíková-, spracoval: -webm- ©2017

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________