V pondelok podvečer (18.12.2017) telocvičňa ožila vianočnou atmosférou, ktorú priniesli svojím vystúpením deti gymnastického oddielu ŠK Závažná Poruba.

Krátke choreografie zložené s gymnastických prvkov a pohybových kreácii s vysokou dávkou tvorivosti, pohybového majstrovstva si pripravili pre svojich rodičov a všetkých priaznivcov gymnastiky. Posolstvo radosti a dobrej nálady sa nieslo celým vystúpením.

Ďakujem obci Závažná Poruba, ZMLaPS, firme EJA, firme VEMA, COOP Jednota, Monike Berešíkovej za podporu, ústretovosť a dobrú spoluprácu, ako aj rodičom za ochotu pomôcť.

Prajem všetkým veľa zdravia, pekné sviatky, radosť v mysli a lásku v srdci. Za trénerky gymnastiky Iveta Beťková.

Fotogaléria: (06)

Text: -Iveta Beťková-, foto: -dm-, spracoval: -webm- ©2017

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________