Projekt zhudobnených Rúfusových Modlitbičiek sa v závere roka 2017 predstaví v šiestich slovenských mestách. Výťažok z každého koncertu je určený hendikepovaným deťom.

Slovenská klaviristka a skladateľka Jana Bezek svojou autorskou tvorbou spojila verše Milana Rúfusa s detským speváckym svetom. Vybrala si jedenásť textov. Na koncerte v evanjelickom kostole v Ružomberku (25. novembra 2017) bola prítomna aj veľká päťdesiatčlenná skupina zo Závažnej Poruby.

Atmosféra kostola, komorný orchester a Bratislavský detský zbor pod taktovkou Róberta Tišťana vytvorili dokonalú harmóniu s Rúfusovým dielom.

Fotogaléria: (04)

Text:-dm-, foto: - Kv. Migaľová -, spracoval: -webm- ©2017

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________