Lyžiarske stredisko – Ski centrum Opalisko Závažná Poruba otvorilo lyžiarsku sezónu 2017/2018 v piatok 15. decembra 2017 lyžovačkou za symbolické 1 €. O snehovú nádielku sa postarali snehové delá.

Podľa vedúceho strediska Rastislava Mašlonku na zjazdovkách sa nachádza 40 - 50 cm vrstva upraveného snehu. Premáva malý vlek a lanovka. Prognóza počasia na najbližšie dni je pre lyžiarov priaznivá. "Cez Vianočné sviatky bude prístupná aj Fajka," doplnil Mašlonka. Parkovisko je rozšírené a pre autá návštevníkov poskytuje dostatok parkovacej kapacity.

Lyžiarov a vyznávačov zimných športov čaká v Závažnej Porube pohoda a veľa potešenia z pohybu na čerstvom vzduchu. Viac sa dozviete: www.opalisko.sk

Fotogaléria: (04)

Text i foto: -dm-, spracoval: -webm- ©2017

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________