Beatka Hanusová patrí medzi šikovné a aktívne ženy našej obce. Jedného dňa prišla s nápadom urobiť turnaj v jednej z najobľúbenejších spoločenských hier "Človeče nehnevaj sa".

A tak za pomoci priateľov ZŠ a MŠ sa nultý ročník Trojkráľového turnaja v človeče nehnevaj sa uskutočnil dňa 7.1.2017 v priestoroch KD v Závažnej Porube. Táto hra je známa tým, že dokáže vyvolať silné emócie každej vekovej skupiny hráčov.

Do nultého ročníka sa zapojilo desať rodín. Jednotlivé dvojice protihráčov sa vylosovali a turnaj mohol začať. Atmosféra bola veselá no však aj bojovná. Každý povzbudzoval svoj tím a každý chcel byť víťazom. Finálový zápas medzi rodinou Niňajovou a rodinou Hanusovou bol plný napätia až do konca.

Starosta obce Pavel Beťko odovzdal medaily a víťazný pohár víťazom turnaja rodine Hanusovej, rodine Niňajovej, ktorá skončila na 2.mieste a  rodine Kokavcovej z Podbrezín, ktorá sa umiestnia na 3.mieste.

Ďakujeme za účasť všetkým rodinám, ktoré sa s nami výborne zabavili, ďakujeme za pomoc všetkým, ktorí sa podielali svojou činnosťou pri príprave podujatia a tešíme zas o rok!

Fotogaléria: (07)

Text i foto: -Petra Mišíková-, spracoval -webm-©2017