Aktívny stolnotenisový oddiel ŠK Závažná Poruba s podporou samosprávy obce pripravil na Tri krále 2017 prvý ročník stolnotenisového turnaja O pohár starostu.

Cieľom tejto myšlienky bolo vytvoriť súťažné podmienky neregistrovaným hráčom I. a II. triedy bez rozdielu veku. Turnaja sa zúčastnilo 52 účastníkov zo 14 klubov z Liptova. Za ŠK Z. Poruba súťažilo 11 hráčov.  Najstarším účastníkom sa stal Alexander Kusý (77 ročný) z Bobrovca. Po celý deň sa hralo s vysokým nasadením, v priateľskej a športovej atmosfére. Pod úspech vydarenej akcie sa podpísali perfektné organizačné, technické i priestorové podmienky. Garantom podujatia sa stal Ján Kamien s tímom porubských nadšencov stolného tenisu. Prvé miesto získal Ján Krajči (41 ročný) z Východnej, 2. miesto Šimon Rak z Bobrovca, 3. miesto Vladimír Poliak z Východnej. Starosta Pavel Beťko odovzdal víťazovi víťazný pohár.

Fotogaléria: (06)

Text i foto: -dm-, ©2017-webm-

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________