Ochotnícky divadelný súbor z Bobrovca odohral v sobotu 4. februára 2017 v Závažnej Porube klasickú divadelnú hru od Ferka Urbánka Strídža spod hája. Komplikovaná zápletka sa vysvetlila a nakoniec v radosť a šťastie obrátila.

Presvedčivé herecké výkony, nápaditá scéna, pôsobivé spevy a vynikajúca réžia oslovili prítomné obecenstvo. Zaplnená sála kultúrneho domu dlhotrvajúcim potleskom odmenila amatérskych hercov, ktorí hrali profesionálne.

Fotogaléria: (06)

Text i foto:-dm-, spracoval -webm-©2017

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________