Tradične každý rok sa na Štefana zišli milovníci zimnej turistiky na Poludnici. Aj pani príroda podporila výstup krásnym slnečným počasím. Odmenou pre asi 100 turistov boli krásne výhľady na liptovskú kotlinu.

Starosta obce pozdravil všetkých prianím všetkého dobrého a spoločne si zaspievali slovenskú hymnu. Aj tu na vrchole bolo počuť milé slovo, pozdravenie, úsmev tak ako by to malo byť nielen cez sviatky, ale po celý rok.

Fotogaléria: (06)

Text: -Iveta Beťková-, foto: -Milan Janák-, spracoval: -webm-©20017

 

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________