Predvianočné stretnutie seniorov umocnilo scénické pásmo zostavené z veršov rodáka, kolied a tanečných kreácií o narodení Ježiška v podaní Seniorky.

Vôňa kapustnice, pôsobivý a elegantný program, ktorý zostavili Elena Chovanová a Soňa Barániová, vyčaril v piatok 15. decembra 2017 medzi dôchodcami neopakovateľnú atmosféru Vianoc. Povedané s básnikom: "...v jasličkách na slame, leží to dieťatko, na ktoré čakáme. Anjelik bez krídel, Boží i človečí..."

Fotogaléria: (06)

Text i foto: -dm-, spracoval: -webm- ©2017

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________