Pri sviatku MDŽ uviedla Poludnica brilantné vystúpenie na námestí v Liptovskom Mikuláši. Zaspievala murárske piesne a zatancovala porubské tance: Slečna Juli, Šimi i Čerešnička...

Do tanca pozvala aj štátneho tajomníka MV SR Rudolfa Urbanoviča, primátora Jána Blcháča, jeho zástupcu Jána Bonku a ženy z početného publika.

Na záver zaspievali pieseň Mám ja jedno vtáča v lese...

Poludnici sa dostalo uznania nielen od predstaviteľov štátu, mesta, ale i prítomného obecenstva.

Fotogaléria: (06)

Text:-dm-, foto:-Ondrej Dvoran- spracoval -webm-©2017

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________