Už niekoľko rokov navštevujú materskú školu pracovníci NaPANTu - Ing. Haničinová a Ing. Haničin. Vďaka nim majú naše deti bohaté vedomosti o prírode a vzťahu človeka k nej.

Aj v stredu 18. januára 2017 navštívili deti v MŠ so zaujímavou témou - Život medveďa. Takto sa deti dozvedeli plno zaujímavých faktov, ale aj zážitkov o našej najväčšej šelme, ktorá žije aj v našej lokalite.

Text: -Alena Guráňová-, foto:-KJ-, spracoval -webm-©2017

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________