Pri príležitosti sviatku MDŽ boli staršie deti z MŠ dňa 7.3. 2017 vystupovať v Domove sociálnych služieb. Svojím programom, piesňami, tancom, ľudovou hrou, spestrili dopoludnie všetkých seniorom.

Po krátkom programe sme si prichystali ešte jedno prekvapenie. Naladili sme sa na tvorivú nôtu a pustili do vyrábania krásnych kytičiek. Aj deti, aj „starkí“ boli veľmi šikovní a dokázali vytvoriť originálne, jedinečné kytičky.

V závere programu sme sa pofotili, poďakovali a rozlúčili.

"Žena je slovo, ktoré skrýva v sebe krásu, duchaplnosť, lásku i zmyselnosť. Bez Vás  by bol svet pustý ako lúka bez kvetov, ako nočná obloha bez hviezd či ako srdce bez lásky. Ste jednou z tých, ktoré napĺňajú slovo ŽENA krásnym pôvabom."

Prajeme Vám krásny Medzinárodný deň žien, život plný úprimnej lásky a zaslúženej úcty. Deti a kolektív zamestnancov MŠ.

Fotogaléria: (06)

Text i foto: -Danka Čupková-, spracoval -webm-©2017

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________