Kto by nepoznal slávnu ruskú filmovú rozprávku Mrázik. Porubský divadelný súbor sa podobral na neľahkú úlohu. Stvárniť čarovný príbeh o zlej Macoche, namyslenej Marfe, pracovitej Nastenke, udatnom Ivanovi a spravodlivom Mrázikovi.

Tieto rozprávkové postavy v podaní porubského ochotníckeho súboru boli však podané trochu inak. Divadelná hra nebola určená len deťom, ale aj dospelým. K tomu okorenená humorom. Premyslená dramaturgia, produkcia a perfektné herecké výkony v čase Vianoc 2017 oslovili a potešili dušu početného publika.

Réžia: Lucia Bačíková, Iveta Beťková.

Premiéra hry bude v kronike obce zaznamenaná ako radostiplná udalosť. Porubské divadlo ožilo po dvadsaťročnej prestávke.

Repríza v piatok 5. januára 2018 o 18:00 h , viac nájdete TU...

Fotogaléria: (08)

Text i foto: -dm-, spracoval: -webm- ©2017

 

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________