Členovia Bežeckého klubu Opalisko pod hlavičkou Biatlon Predajná nastúpili cez víken na majstrovstvá Slovenska v biatlone. Trate boli ešte pripravené z MS, ale podmienky už boli veľmi ťažké.

A to že sme už jedny preteky mali za sebou, (8. kolo Slovenského pohára v bežeckom lyžovaní na Skalke pri Kremnici) sa ukázalo na strelnici: 18 trestných kôl z možných 20.

V sobotu sa štartovalo intervalovo. V nedeľu bol atraktívny hromadný štart a dievčatá už aj lepšie zastrieľali. Smolu mala Lea Obrcianová, ktorá musela odstúpiť z pretekov kvôli pokazenej puške a keď zlyhala aj rezervná, rozhodcovia ju stiahli z trate.

V biatlone to bol posledný pretek sezóny a v klasickom lyžovaní nás čakajú ešte 4. kolá.

Víkend to bol náročný veď troje preteky za dva dni je dosť, ale baby to zvládli za čo im patrí obdiv.

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.