Cirkevný zbor ECAV v Závažnej Porube spoločne s vedením obce usporiadali v nedeľu 29. januára 2017 v evanjelickom kostole benefičný koncert.

Na koncerte zazneli diela J.S. Bacha, W.A. Mozarta, A. Vivaldiho, P. Ebena a iné.
Účinkovala Musica Temporis zo Žiliny. Organ: Marta Gáborová, husle Kristína Šeligová.

S cieľom podporiť dobrú vec lavice v evanjelickom kostole zaplnili domáci i hostia z Cirkevného zboru Hybe. Dobrovoľná zbierka veriacich spolu s príspevkom miestnej samosprávy bude venovaná CZ ECAV Hybe na rekonštrukciu poškodeného kostola s organom.

V Závažnej Porube  činmi naplnili slová apoštola Pavla: „Jedni druhých bremená znášajte a tak naplníte zákon Kristov." (Galatským 6,2)

Fotogaléria: (04)

Text i foto:-dm-, spracoval -webm-©2017

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:

 

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________