Futbalisti, tréneri, funkcionári i všetci, čo fandia porubskému futbalu, sa stretli v piatok 13. januára 2017 na výročnom rokovaní. Zo 79 pozvaných bolo prítomných 59 členov FO ŠK.

Spoločne hodnotili rok 2016 nielen z hľadiska prípravy a výchovy nádejí porubského futbalu, ale i dosiahnutých výsledkov v jednotlivých kategóriách. Prioritou zostáva aktivita všetkých mužstiev so zameraním na talenty pochádzajúce z obce. Cieľom všetkého snaženia je naďalej tvoriť podmienky pre športovanie, vychovávať slušných ľudí, dobrých športovcov a perfektných futbalistov.

Predseda FO Ing. Pavel Beťko poďakoval všetkým za všetko, čo pre porubský futbal urobili v minulom roku.

Na záver vyhodnotili najúspešnejších futbalistov roka 2016.

Mladší žiaci: 1. Juraj Trnovský, 2. Alex Kráľ, 3. Matej Kartelstein

Starší žiaci: 1. Ivan Zlejší, 2. Adam Križka, 3. Matúš Kubek

Dorast: 1. Alex Lauko, 2. Juraj Fecske, 3. Luka Hladký

Dospelí: 1. Martin Repček, 2. Milan Vyskoč, 3. Patrik Perašín

Skokan roka: Jakub Matejka

Fotogaléria: (08)

Text i foto: -dm-, spracoval: -webm-©2017

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________