Základnú organizáciu JDS v Závažnej Porube tvorí 122 členov z toho 95 žien a 27 mužov. V piatok 27. januára 2017 sa členovia tejto spoločenskej organizácie stretli na výročnom rokovaní.

Zo správy, ktorú predniesla predsedníčka JDS Darina Majeríková vyplynulo, že všetka činnosť vychádzala z plánu práce a bola orientovaná do oblasti organizačnej, sociálnej, dobrovoľníckej, zdravotnej, športovej, sociálnej, kultúrno – spoločenskej, záujmovej i mediálnej.

Za pozornosť stojí, že dôchodcovia v uplynulom roku odpracovali 680 brigádnických hodín pri skrášľovaní a zveľaďovaní obce.

Starosta Pavel Beťko ocenil aktivity domácej JDS a predsedníčke odovzdal kytičku kvetov ako poďakovanie za všetku organizátorskú prácu. Rokovanie pozdravil aj predseda krajskej organizácie JDS Michal Kotian a zástupca Urbáru Ing. Milan Beťko.

Hodnotiace stretnutie potvrdilo, že činnosť ZO JDS je nielen miestom sebarealizácie, sociálnej komunikácie, ale i osožnej práce pre celú obec.

Fotogaléria: (04)

Text i foto: -dm-, ©2017-webm-

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________