S cieľom predstaviť a propagovať Lyžiarske stredisko Opalisko navštívila v stredu 1. februára 2017 Závažnú Porubu Česká televízia, Rozhlas a televízia Slovenska (RTVS).

Redaktori športu Klárka Kovaříková (ČT) a Ján Žgravčák (RTVS) formou reportáže zaznamenali všetko, čím žije obec a blízke okolie v období zimy.

Prešli dedinou, navštívili Dom Milana Rúfusa i miesto jeho posledného odpočinku. Potom sa stretli s lyžiarmi - bežcami všetkých vekových kategórií na starom ihrisku. Spolu s nimi sa prebehli po bežeckých tratiach. Zastavili sa pri zvernici v Brestovej a z Lieštia sa kochali pohľadmi na Vysoké a Západné Tatry. Zastavili sa aj v SKI centrum  Opalisko, kde filmovali lyžiarov - zjazdárov a celú prevádzku športovo - rekreačného zariadenia.

Reportáž pod názvom Běžkotoulky - Bežkopotulky odvysiela ČT 2, ČT 4 a RTVS 2 v sobotu a v nedeľu o 9.00 hodine.

Fotogaléria: (04)

Text i foto:-dm-, spracoval -webm-©2017

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________