Fotogaléria FsK za rok 2018

Homrľajka a Homrľajci. Fašiangové zvyky v Závažnej Porube oživila aj v roku 2018 folklórna skupina Poludnica. (Foto: Michaela Macková)

Porubská Poludnica zaspievala v piatok 9. februára 2018 vo fašiangovom sprievode mestom homrľajské piesne a uviedla stále živú tradíciu s medveďom mrmľajom, Homrľajom. (Foto: Zoltán Šíposs)

Poludnica účinkovala na MDŽ v Liptovskom Mikuláši. Vystúpenie prítomné publikum oslovilo, potešilo a dodalo nových síl. (Foto: Ján Sokolský)

Na regionálnej prehliadke Nositelia tradícií uviedla Poludnica choreografiu Mg. Art. Eleny Chovanovej Na porubskej zábave. Odborná porota udelila Fsk Poludnica Zlaté pásmo. (Foto: Peter Jambrich, Peter Stromko, Richard Macko)

V scénickom programe Susedia zhora i zdola na 12. ročníku Dní matky v Liptovských Sliačoch Poludnica uviedla choreografiu Na porubskej zábave. (Foto: Stanislav Kuzma)

V roku 2018 dosiahol máj rekordnú výšku: 23 metrov. Mája nestavali len folklóristi, ale aj všetci chlapi, čo stáli naokolo. Nakoniec sa všetko v radosť obrátilo. (Foto: Ondrej Dvoran)

Na 17. ročníku Dolnoliptovských folklórnych slávností pod Chočom (20. – 22. júla 2018) uviedla FsK Poludnica Privítanku murárov. (Foto: Stanislav Kuzma)

Dožinky v skanzene - v nedeľu 7. októbra 2018 v Múzeu liptovskej dediny v Pribyline na dožinkovej slávnosti uviedla Poludnica dva programové bloky: Dožinky a Privítanku murárov. (Foto: Jaro Cút)

Ocenenia v tomto roku:

©2018