05Divadlo zo šuflíka oslovilo publikum v Závažnej Porube s tradičnou ruskou rozprávkou o Zlatej rybke, ktorú odohralo dňa 10.11.2019.

Divadelníčky do deja priniesli aj slovenskú históriu a tak sme v ich podaní uvideli aj ako sa v minulosti prala bielizeň v korýtku a ako sa mlieko dojilo priamo od kravičky. Rozprávka bola obohatená nielen o autorskú hudbu, ktorá dokonale doplňovala celkovú emóciu, ale aj o ponaučenie, ktoré z rozprávky v závere vyplynulo. Nechýbali ani interaktívne prvky a tak sa okrem iných objavil na javisku aj odvážny rybár z detských divákov.

Reakcia detského diváka je vždy úprimná, z nej sa dá rýchlo zistiť či sa to deťom páči – a tu to fungovalo dokonale, lebo detské úsmevy na ich tvárach hovorili za všetko. Preto nás teší, že aj tento druh detského divadla má svojich priaznivcov a oslovil nielen deti ale aj nás dospelé publikum.

Fotogaléria:

Text: -Lucia Bačíková-, foto:-Lucia Bačíková, archív-Divadlo zo šuplíka-, spracoval: -webm- ©2019

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________