05Na pozvanie družobnej obce vycestovala v sobotu 30. novembra 2019 do Bohuslavíc delegácia Závažnej Poruby.

Cieľom stretnutia bola výmena skúseností z oblasti miestnej samosprávy, racionálne nakladanie s odpadmi a prenesené kompetencie na úseku školstva.

Predstavitelia Závažnej Poruby si prezreli aj výstavu perníkov, paličkovanej čipky a zúčastnili sa rozsvietenia vianočného stromčeka v Bohuslaviciach. Zastavili sa aj v chráme Najsvätejšej trojice, kde sledovali organový koncert miestneho kňaza.

Toto stretnutie potvrdilo staronovú skutočnosť: "My sa učíme od vás, vy od nás."

 

Fotogaléria:

Text i foto:-dm-, spracoval: -webm- ©2019

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________